.

.

New
beibehang Сопствени 3d позадини фантастично дрво зумира елени цреша црвениот остава mural позадина ѕид декорација

beibehang Сопствени 3d позадини фантастично дрво зумира елени цреша црвениот остава mural позадина ѕид декорација

DEN 821.00
DEN 1440.00

Стока
Достапно.

· Ве молиме не т се двоумеше да не контактирате ако у не се задоволни со вашата нарачка , ние ќе ги реши сите проблеми со u . што да направам? Ние ќе се чека за купувачи од 24 часа. Не постер.Ние ќе се обидеме нашите bset да се избегне било кој квалитет на проблемот . (ширина и висина) . Најчесто поставувани ПРАШАЊА : Вистински фотографии и слики се покаже присуство на мала количина на боја отстапување Потсетник; ние не сме одговорни за било царински давачки
Совети : Бразилски пријател, ве Молиме испратете ни го вашиот CPF број под цел;
Руски пријател, ве Молиме испратете ни го вашето целосно име и презиме .

Детали

Димензии:
1m2
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
Функција:
Огноотпорни,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
is_customized:
Yes
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Употреба:
дневна соба
Површински Третман:
Печатени
Број На Модел На:
123
Тип:
Хартиените Тапети
Стил:
Модерна
Бренд Име:
beibehang
Материјал:
Растенијата
Шема:
Персоналните Прилагодување
huang:
12059768
Свеж

Избор на клиенти