.

.

New
beibehang Сопствена позадина 3D стерео олеснување jade резба peony mural во ЖИВО позадина дневна соба и спалната соба ѕид декорација

beibehang Сопствена позадина 3D стерео олеснување jade резба peony mural во ЖИВО позадина дневна соба и спалната соба ѕид декорација

DEN 739.00
DEN 1296.00

Стока
Достапно.

Благодарам u така многу. Купувачот цел различна количина. (ширина и висина) . Не позадина ролни. Не постер. Не 10m L и 0. Бидејќи многу мали димензии имаме 12 фиксна големина цел. 2 s quare метар =2 парчиња. што да направам? Ние ќе се чека за купувачи од 24 часа. Не ѕидот налепници. Не ролни. Плаќање : · Ние го прифаќаме alipay тука. Обично ние испрати пакет преку Кина Пост Воздух за слободни поштенски(ако сте треба ние, исто така може да испрати од express/EMS/DHL/ФЕДЕКС/ТНТ/UPS-от,но купувачот треба да се плати за плаќање). Најчесто поставувани ПРАШАЊА : Вистински фотографии и слики се покаже присуство на мала количина на боја отстапување Потсетник; ние не сме одговорни за било царински давачки
Опис На Производот
Опис на производот Внимание ќе процесот на нарачка во рок од 7 дена по расчисти исплата. 3 s quare метар =3pcs .Ние ќе се обидеме нашите bset да се избегне било кој квалитет на проблемот . Тоа треба адхезивна паста ПРАШАЊА и одговори : Како да се Цел големината на главната слика? Вие треба да ѕид големина. Гаранција и Гаранција : · ве Молиме контактирајте со нас, ако не сте задоволни со објектот по добивањето тоа, u може да се врати побара замена или враќање на пари,но на такси превозот треба да се плати од страна на купувачот . Ве молиме кажете ни информации најчесто поставувани ПРАШАЊА : Било која големина е целокупната шема? Yes (да). Ширина и висина.

Детали

Димензии:
1m2
Функција:
Водоотпорен,Огноотпорни,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
is_customized:
Yes
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Употреба:
дневна соба
Стил:
Класичен
Тип:
Хартиените Тапети
Број На Модел На:
123
Бренд Име:
beibehang
Материјал:
Растенијата
Површински Третман:
Врежана
Шема:
Персоналните Прилагодување
huang:
13892178
Свеж

Избор на клиенти