.

.

New
позадини за дневна соба Дома Декорација На морски пејзаж Подот до таванот windows custom 3d слика за позадина

позадини за дневна соба Дома Декорација На морски пејзаж Подот до таванот windows custom 3d слика за позадина

DEN 763.00
DEN 1440.00

Стока
Достапно.

ѕидот mural.
ПРАШАЊА и одговори : Како да знам дека големината на фотографијата позадина?
Ова е сопствена позадина, да Не 10m L и 0.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА : Што оваа позадина?
Ова е слика за позадина.2 метри Висока =2. Со иста позадина ролни. Треба да се цел Количество : 8
(1feet=0. Тоа треба адхезивна паста
ПРАШАЊА и одговори : Како да се Цел големината на главната слика?
Вие треба да ѕид големина.02539 м)
(Широк и Висок ). Mural позадина. Треба да се цел Количество : 5
Широк =3. Не постер. Ширина и висина.
Ние ќе се прилагодите за вашата големина .
Најчесто поставувани ПРАШАЊА : Мало боја разлика во вид?
Производот физичко и слика има мало боја,
не влијае на користењето и изглед, специфичен вид преовладуваат
4 Материјал шоу
5 Изградба lllustration
6 Добар Feedbock
7 Испорака Thme
Ви благодариме за доаѓање и lood очекувам да вашиот следен wisit!
. Ве молиме кажете ни информации
Најчесто поставувани ПРАШАЊА : Било која големина е целокупната шема?
Yes (да). Треба да се цел Количество : 7
Широк =4m Висока =2m 4m 2м x = 8 м2 заокружување.
Здраво! Ви благодариме за посетата на продавница!
производот : име на Производ,3d позадина ѕидови,3d позадина ,дневна соба,Топла 3d wallpaps,Позадина се тркалаат,Позадина налепница,Позадина 3d
1 Производи Ефф ект
2 Производ Мерење големина
3 Купувачи мора да се прочита
Забелешка : ве Молиме да се биде внимателен за цел 1m 2 , Бидејќи многу мали димензии,
1 квадратен метар големина е 125cm(W) X 80см(H) (4'1" X 2'7")нозе
Широк x Висока = Квадратни метри
Како да се одвива со цел : На пример : треба да ѕидот
Широк=2.

Детали

Димензии:
Се Прилагодите Големина
Бренд Име:
слика во слика
Употреба:
Администрација,Трговија,Рекреација,Апарати За Домаќинство
Функција:
Водоотпорен,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Огноотпорни,Мувла Доказ,Soundproof,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Анти-статички
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Стил:
Модерна
Материјал:
Растенијата
Шема:
Персоналните Прилагодување
Број На Модел На:
22679
is_customized:
Yes
Употреба:
дневна соба
Површински Третман:
Печатени
Тип:
mural
Големина:
Customize Size
Материјал:
не ткаени
Стил:
Модерна,Класични,Земја,За Деца,Европа,Гроздобер,Пастирски
Делокруг на примена:
Дневна Соба,Постелнина Соба,Студија,Децата' Соба,Свадба Куќа,Старешини' Соба
Свеж

Избор на клиенти