.

.

New
Езерото и Планините, Шумите Сценографијата Природата 3d Пејзаж позадина,дневна соба ТВ троседот ѕидот во спалната соба ресторан mural de papel parede

Езерото и Планините, Шумите Сценографијата Природата 3d Пејзаж позадина,дневна соба ТВ троседот ѕидот во спалната соба ресторан

DEN 1440.00

Стока
Достапно.


Ако ви се допаѓа нашите производи , ве молиме да ни остави порака или да ја испратите e-mail, која ги вклучува позадина висина и ширина ви се случува да ред и превозот адреса, а потоа ние ќе ви испратиме понуда, во прв пат.5 метри квадратни.00 /метар квадратен
Бесплатен превозот обичај мурали Жолта Шума Кат Ѕид Mural спална соба, дневна соба во ЖИВО позадина позадина US$ 29.5 метри, широчина од 3 метри.
Опис
Позадината е прилагодена според вашите ѕид големина (Висина и Ширина) . Ви благодариме. Ви треба за да купите 8 квадратни метри (8 парчиња).00 /метар квадратен
Бесплатен превозот обичај мурали Snowy Mountain Долина Позадина Mural спална соба, дневна соба во ЖИВО позадина позадина US$ 29.Нарачката единица=висина*ширина . Потоа,целата шема направени од 7.
Имате било какви прашања, добредојдовте да контактирате со услуга за клиентите.00 /метар квадратен
Бесплатен превозот обичај mural Монт Еверест Mural Позадина голема спална соба, дневна соба во ЖИВО позадина позадина US$ 29.
ве молиме место на цел се однесуваат на следниве caculation метод : 1 единица=1 метар квадратен. Нашата позадина продажба по квадратен метар. Површина : 2.00 /метар квадратен
Бесплатен превозот обичај стерео 3 D резба mural позадина видео ѕид позадина ѕид ТВ ѕид позадина подводниот свет US$ 29.00 /метар квадратен
Бесплатен превозот сопствени 3 D огромни мурали едноставна цвет телевизија троседот во спалната соба ѕид позадина мурали стерео цвет US$ 29.

Детали

боја:
врежана позадина, свила ткаенина, памук платно, не-плетени ткаенини
Функција:
Водоотпорен,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Материјал:
ЕП
Стил:
Модерна
Шема:
Yes
Површински Третман:
Врежана
Бренд Име:
ЛУ ЧЕН YI КУЌА
Број На Модел На:
g
Тип:
Винил Позадини
Употреба:
дневна соба
Употреба:
Забава,Апарати За Домаќинство
Свеж

Избор на клиенти