.

.

New
beibehang Сопствена позадина мурали Европски стил мека пакет бисер цвеќиња 3d цврста позадина позадина

beibehang Сопствена позадина мурали Европски стил мека пакет бисер цвеќиња 3d цврста позадина позадина

DEN 1503.00
DEN 2592.00

Стока
Достапно.

Не том 1 s quare метри = 1 buc. Ние мора да произведуваат според вашиот точната големина (ширина и висина). Пред да се купи некој производ, треба да се знаат сите детали. Цел 8 квадратни метри. · Ве молиме не т се двоумеше да не контактирате ако у не се задоволни со вашата нарачка , ние ќе ги реши сите проблеми со u . Всушност, вие може да го добиете она што го сакате. Ние не сме одговорни за било тарифи, но обично ние може да го прогласам за пониска вредност да ви помогне да се намали, па дури и не доход.

Детали

Димензии:
1m2
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
Функција:
Огноотпорни,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
Број На Модел На:
15631864
is_customized:
Yes
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Употреба:
дневна соба
Стил:
Европа
Површински Третман:
Печатени
Тип:
Хартиените Тапети
Бренд Име:
beibehang
Материјал:
Растенијата
Шема:
Персоналните Прилагодување
Свеж

Избор на клиенти