.

.

New
beibehang Мода класичен едноставна неткаени позадина дневна соба и спалната соба позадина дом de papel parede ѕид хартија

beibehang Мода класичен едноставна неткаени позадина дневна соба и спалната соба позадина дом de papel parede ѕид хартија

DEN 1703.00
DEN 2702.40

Стока
Достапно.

Ве молиме бидете сигурни дека имате доволно трпение пред ставањето на вашите нарачки. Затоа, вашите повратни информации е од исклучително значење за нас.3 квадратни метри
Империал големина : 32.
↓ ↓ ↓ ↓ ↓1 Мода не-плетени ленти
Испорака :
Ние ќе брод предмети во рок од 5 работни дена по исплата потврда. Ние ќе остави позитивни повратни информации да ви подоцна. Повратни информации :
1 Ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее.

Производ на логото екранот
. Ние ќе се справи со вас да ги реши сите проблеми што е можно поскоро.
3 Контактирајте со нас преку e-mail или нашиот трговија менаџер , пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Па нормално превозот време : во САД се : 7-23 работни дена АУ : 7-23 работен ден Европа : 7-25 работни дена Бразил : 30-60 дена руски : 30-90 работни дена Сепак, понекогаш може да биде одредено задоцнување, во царинската бришење или испорака.
Данок : Ние не сме одговорни за било царина.Времето за испорака зависи од дестинацијата и друг фактор. Ве молиме љубезно ве молиме да се разбере превозот време подолго од вашиот локален продавач.
Материјал : Не-плетени
Метрички големина : 10m*0. Било увозни давачки или такси се купувачот 's одговорност.
Ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ во предвид : Боја на Ѕвонење може да варира, поради различни осветлување во просторијата. Ве молиме бидете сигурни дека за да се дуплира вашата адреса пред завршувањето на вашата исплата.

Детали

Димензии:
5.3㎡
Функција:
Чад-Доказ,Водоотпорен,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Звук-Апсорбирање,Анти-статички
Употреба:
Администрација,Трговија,Рекреација,Апарати За Домаќинство
Природен Материјал Позадина Материјал:
Растенијата
Тип:
Природен Материјал Позадини
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
Шема:
Yes
Бренд Име:
beibehang
Површински Третман:
Врежана
is_customized:
Yes
Материјал:
Дрво влакна позадина
Употреба:
дневна соба
Број На Модел На:
Чен
Стил:
Класичен
Свеж

Избор на клиенти