.

.

New
Обичај Mural Позадина 3D Ајфеловата Кула Maple Leaf Фото Ѕид Мурали Дневна Соба и Спалната соба Позадина Ѕид Оркестарот De Papel Parede 3 D

Обичај Mural Позадина 3D Ајфеловата Кула Maple Leaf Фото Ѕид Мурали Дневна Соба и Спалната соба Позадина Ѕид Оркестарот De Papel

DEN 475.00
DEN 863.52

Стока
Достапно.


Најчесто поставувани ПРАШАЊА 1 : Што е со големина на mural позадина ?
Ова е прилагодено mural позадина. Квадратни метри = Цел Количина
Област = 1. Не постои било лепак или испуштање во прав на задниот дел од тоа.
Доколку купите повеќе од 7 метри квадратни, во многу земји, ние може да ви даде бесплатен превозот од express.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА 6 : тоа Е целата mural ?
Нема.86 м 2 , Па треба цел 3 метри квадратни. Ние продаваме страна метри квадратни, а не од страна на ролни.
Ако не кажете ни за вашите омилени површината материјал, ние ќе произведе основен материјал "W aterproof платно" .
Најчесто поставувани ПРАШАЊА 3 : ми треба 1 сет на mural позадината, големината е 1.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА 7 : Како за данок ?
Било увозни давачки или такси се купувачите одговорности.Ние не сме одговорни за било царина.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА 5 : Е mural позадина самолепливи ?
Нема.
Совети : Бразилски пријател, ве Молиме испратете ни го вашиот CPF број под цел; руски пријател, ве Молиме испратете ни го вашето целосно име и презиме .
Најчесто поставувани ПРАШАЊА 4 : која е цената ?
Веб-сајтот цена е само за 1 метар квадратен.
Вие треба да ги купите лепак во хардвер вашата локална продавница пред pasting. Ви благодариме !
Производот се покаже
Материјал availab ле
Слама Текстура Имитација На Кожа
3 D Врежана Водоотпорен Платно
Вистински Производ шоу
Ќе треба на овие алатки
.

Детали

Димензии:
1 квадратен метар
Функција:
Мувла-Доказ,Влага-Доказ,Soundproof,Топлинска Изолација,Звук-Апсорбирање,Анти-статички
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Тип:
Текстилни Позадини
Функција:
Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животна Средина Пријателски,Формалдехид-бесплатно
Материјал:
Дрво влакна позадина
Површински Третман:
Слама
Број На Модел На:
BS576
Шема:
Yes
Стил:
Европа
is_customized:
Yes
Употреба:
Забава,Администрација,Трговија,Апарати За Домаќинство
Употреба:
дневна соба
Бренд Име:
jiadou
Текстилна Тапета Материјал:
Не-плетени
Свеж

Избор на клиенти