.

.

New
П QIHANG Пастирски Стил Врежана 3D Не-плетени Спалната соба Дневна Соба во ЖИВО Позадина Позадина 0.53 м*10m=5.3 м2

П QIHANG Пастирски Стил Врежана 3D Не-плетени Спалната соба Дневна Соба во ЖИВО Позадина Позадина 0.53 м*10m=5.3 м2

DEN 1632.00
DEN 1919.52

Стока
Достапно.

Некои новини, како што се
винил поддржани или лесни, бараат одредена паста. треба да обезбеди CPF.Ние само ќе брод на стандардните aderess во alipay.Ние се потпираме на нашите Alibaba углед и задоволство на клиентите за да се успее.Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе мора,и ќе се обиде нашите најдобри за решавање на проблемите. Овој процес се нарекува " резервација.Лежеше на лента од позадина - за веќе да се намали големината, моделот страна надолу - на долг, рамен, сува маса (табела нема да остане суво за долго).Предмети се испраќаат само по уплата.Истурете течни лепила директно во кофа или ролери послужавник. Се применуваат на паста. EMS : до 10-20 дена, 60% даночна стапка .Ние ќе ви помогнат да се реши проблемот.Ние ќе го избере различни Изразува да ја испорача стоката зависи од вашите локации.Ако не,да не информирате. треба да обезбеди CPF.
Плаќање
1. Затоа,вашите повратни информации е од исклучително значење за нас,ве молиме оставете добар фидбек до нас ако се задоволни со нашите производи и услуги.Било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.Бидете сигурни дека ќе имаат точни адхезивна паста за работа.Користете паста четка или боја ролери да се применуваат ставете половина од хартија, која останува рамни на масата, да бидат сигурни дека за да се покријат секоја педа. Промешајте и со мешање се држи за да се отстранат сите грутки, но не толку добро што ќе се стави на многу на воздух во микс.

Детали

Димензии:
5.3㎡
Функција:
Водоотпорен,Огноотпорни,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
Употреба:
Постелнината Соба
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Формалдехид-бесплатно,Отпорен на Вода,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
Материјал:
Дрво влакна позадина
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Тип:
Хартиените Тапети
Бренд Име:
П QIHANG
Шема:
Yes
Површински Третман:
Врежана
Број На Модел На:
QH2001/QH2002/QH2003/QH2004
Стил:
Пастирски
Големина:
0.53m*10m=5.3m2
Лепак и во прав:
не вклучуваат
Шема се повторува големина:
0.53 m
Пакет:
1 РОЛНА
Свеж

Избор на клиенти