.

.

New
beibehang Обичај Фото Позадина Голема Позадина Ѕид Налепница 3D 3D Зголеми Плоштадот во ЖИВО Позадина Ѕид de papel parede

beibehang Обичај Фото Позадина Голема Позадина Ѕид Налепница 3D 3D Зголеми Плоштадот во ЖИВО Позадина Ѕид de papel parede

DEN 734.00
DEN 1440.00

Стока
Достапно.

Таванот позадина има сите, и заменет е со свила, дебела крпа Свила дебела крпа карактеристики : целокупната слика се толку мазни како свила дебели. Не 10m L и 0. што да направам? Ние ќе се чека за купувачи од 24 часа.76 квадратни метри совет : Ако нозете (инчи) ми Даде информации ќе даде се пресмета на правилен редослед количество На пример : треба да ѕид : Width = 2.
1 s quare метар = 1pcs.

Детали

Димензии:
1m2
Функција:
Водоотпорен,Огноотпорни,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла-Доказ
Употреба:
Постелнината Соба
Тип:
Природен Материјал Позадини
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Отпорен на вода,Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
is_customized:
Yes
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Површински Третман:
Печатени
Стил:
Класичен
Природен Материјал Позадина Материјал:
Растенијата
Шема:
Yes
Бренд Име:
beibehang
Материјал:
Растенијата
Број На Модел На:
12763842
Свеж

Избор на клиенти