.

.

New
3D Позадина Модерна Едноставна Животинско Волкот Снег Пејсаж Фотографија Mural Дневна Соба ТВ Троседот Позадина Ѕидното Сликарство Papier Peint Enfant

3D Позадина Модерна Едноставна Животинско Волкот Снег Пејсаж Фотографија Mural Дневна Соба ТВ Троседот Позадина Ѕидното Сликарство

DEN 464.00
DEN 858.24

Стока
Достапно.

Ние треба да го намали mural во неколку парчиња, за да одговараат за превозот. Не постои било лепак внатре. Се надеваме на вашето разбирање ! 3.9 метар квадратен, ве Молиме место со цел на 8 квадратни метри.
Чекор 2 : Изберете правото количина во редот.
Чекор 3 : Означите материјалот и детали ѕид ширина и висина под цел.8 метри ; 3 D олеснување материјал .
Пример : јас треба големина Width = 3. (Слика 2 )
3. Бразилецот пријател, ве молиме кажете ни ја вашата CPF број ; руски пријател, ве молиме кажете ни го вашето целосно име и презиме. 3 D Ослободување
3.
▲ Совети : 5 видови на материјали се иста цена , па ве молиме да напомена вашиот омилен материјали и големина , ние ќе им даде приоритет на испорака. Ви треба за да купите лепак на хардвер вашата локална продавница ( Природата ориз лепак или компир лепак).2 метри, Висина = 2.
Ако ви треба 7. Еден преклопуваат делови (Дел 1) треба да бидат покриени со друг (Дел 2). Имитација На Кожа
4. ( Слика 1 )
2. Ви благодариме ! >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> Производот се покаже
5 Материјал Достапни
1. Водоотпорен Платно
Крои Метод :
1. Таму е околу 1-2cm се преклопуваат дел. Потоа излупете го.
Обичај Mural Позадина
Модел : MU2281 Големина : Прилагодено големина (Кажете ни Ширина & Висина) Цена : $ / метар Квадратен Материјал достапни : Слама текстура / Имитација на кожа / 3 D олеснување / Водоотпорен свила крпа / Водоотпорен платно Употреба : дневната Соба / Спалната соба / Студија Соба / Kids' Соба / Свадба Куќа / Старешини' Соба
Како да поставите цел
Чекор 1 : Мерка вашиот ѕид димензии : Висина * Width = метар Квадратен
Пример : Сте ѕид големина : Width = 3.

Детали

Димензии:
1 квадратен метар
Материјал:
Растенијата
Функција:
Мувла-Доказ,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Soundproof,Топлинска Изолација,Звук-Апсорбирање,Анти-статички
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Тип:
Текстилни Позадини
Функција:
Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животна Средина Пријателски,Формалдехид-бесплатно
Стил:
Модерна
Површински Третман:
Слама
Шема:
Yes
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
MU2281
Употреба:
Забава,Трговија,Администрација,Апарати За Домаќинство
Употреба:
дневна соба
Текстилна Тапета Материјал:
Не-плетени
Свеж

Избор на клиенти