.

.

New
Ченг shuo позадина Современа и договорените позадина троседот во ЖИВО позадина мрежа геометрија Не-плетени позадина

Ченг shuo позадина Современа и договорените позадина троседот во ЖИВО позадина мрежа геометрија Не-плетени позадина

DEN 1713.00
DEN 2015.52

Стока
Достапно.


1 парче 53cm*1000cm

Детали

Димензии:
5.3㎡
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Материјал:
Дрво влакна позадина
Употреба:
Администрација,Трговија,Рекреација,Апарати За Домаќинство
Стил:
Класичен
Употреба:
дневна соба
Шема:
Цврста
Површински Третман:
Печатени
Тип:
Хартиените Тапети
Број На Модел На:
1 парче 53cm*1000cm
Функција:
Водоотпорен,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Чад-Доказ,Огноотпорни,Soundproof,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Анти-статички
Свеж

Избор на клиенти