.

.

New
3D ретро позадина, бербер мурали за дневна соба троседот бербер позадина позадина ПВЦ de papel parede

3D ретро позадина, бербер мурали за дневна соба троседот бербер позадина позадина ПВЦ de papel parede

DEN 1440.00

Стока
Достапно.

Ви треба за да купите 8 квадратни метри (8 парчиња). На пример, големина : висина од 2. Нашата позадина продажба по квадратен метар.
Бесплатен превозот Медитеранот Европа тип враќање на античките начини на проучување Кинески дневна соба ТВ поставување позадина US$ 30.
Имате било какви прашања, добредојдовте да контактирате со услуга за клиентите.99 /метар квадратен
Бесплатен превозот огромни мурали во спалната соба ТВ на ѕид во позадина Онанирачки сценографијата US$ 29.
3 D ретро позадина, бербер мурали за дневна соба троседот бербер позадина позадина ПВЦ de papel parede
Опис
Позадината е прилагодена според вашите ѕид големина (Висина и Ширина).5 метри квадратни.00 /метар квадратен
Бесплатен превозот Морски 3d mural тв ѕид мода позадина позадината на дете цртан филм позадина домување позадина 3d US$ 30.
ве молиме место на цел се однесуваат на следниве caculation метод : 1 единица=1 метар квадратен.00 /метар квадратен
Бесплатен превозот големи сопствени мурали слатки животни деца соба спална соба позадина позадина giraffes US$ 29. Површина : 2.00 /метар квадратен
Бесплатен превозот големи сопствени мурали Нордиските ikea деца соба бојадисана позадина ѕид хартија карта на цртан филм US$ 30.99 /метар квадратен
Бесплатен превозот големи ТВ поставување на ѕид мурали Гарнитура е спалната соба на Децата цртан филм позадина US$ 29.5 метри квадратни.99 /метар квадратен
Бесплатен превозот огромни мурали во спалната соба ТВ на ѕид во позадина Онанирачки сценографијата US$ 29.

Детали

боја:
Врежана, Свила ткаенина, Памук платно
Функција:
Водоотпорен,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Звук-Апсорбирање,Soundproof
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Материјал:
ЕП
Функција:
Отпорен на вода,Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
Винил Тапет Тип:
Хартија Назад Винил Позадини
Површински Третман:
Врежана
Број На Модел На:
399841687
Бренд Име:
ЛУ ЧЕН YI КУЌА
Тип:
Винил Позадини
is_customized:
Yes
Употреба:
дневна соба
Употреба:
Трговија,Забава,Апарати За Домаќинство
Стил:
Гроздобер
Шема:
берберот логото
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти