.

.

New
Дома Декорација на Простор за проширување на сино пеперутка фантазија цвет 3D позадина фото 3d позадина

Дома Декорација на Простор за проширување на сино пеперутка фантазија цвет 3D позадина фото 3d позадина

DEN 814.00
DEN 1536.00

Стока
Достапно.


Најчесто поставувани ПРАШАЊА : Што оваа позадина?
Ова е слика за позадина.36 м2 заокружување. Mural позадина. Не постер.
Не позадина ролни.76 м2 заокружување. Со иста позадина ролни.8 метри Висока=1. Треба да се цел Количество : 5
Широк =3.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА : Мало боја разлика во вид?
Производот физичко и слика има мало боја,
не влијае на користењето и изглед, специфичен вид преовладуваат
4 Материјал шоу
5 Изградба lllustration
6 Добар Feedbock
7 Испорака Thme Превозот
Превозот ќе биде arrangedd во рок од 5 дена по добивањето на цел
Ние ќе го организира сигурен превозот компании, како Кина Пост, EMS, UPS-от, DHL, Fed Ex.
Ние ќе се прилагодите за вашата големина .па ве молиме проверете со вашиот локален царинската испостава за да го потврди она што овие дополнителни cots ќе биде
Ви благодариме за доаѓање и lood очекувам да вашиот следен wisit!
. Ве молиме да ни каже. Не ѕидот налепници.
Известување за купувачите
ние ќе пишува на пакетот во долниот vaule да ви помогне да се ослободи од данок.02539 м)
(Широк и Висок ). Ширина и висина.
ПРАШАЊА и одговори : Како да знам дека големината на фотографијата позадина?
Ова е сопствена позадина, да Не 10m L и 0.2 метри Висока =2. Треба да се цел Количество : 7
Широк =4m Висока =2m 4m 2м x = 8 м2 заокружување.53 м ,не позадина ролни
ПРАШАЊА и одговори : Како да го залепите оваа позадина?
Ставете тоа. Треба да се цел Количество : 8
(1feet=0.

Детали

Димензии:
Се Прилагодите Големина
Бренд Име:
слика во слика
Употреба:
Кујна
Употреба:
Администрација,Трговија,Рекреација,Апарати За Домаќинство
Функција:
Водоотпорен,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Огноотпорни,Мувла Доказ,Soundproof,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Анти-статички
Стил:
Земја
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Материјал:
Растенијата
Шема:
Персоналните Прилагодување
Број На Модел На:
21027
is_customized:
Yes
Површински Третман:
Печатени
Тип:
mural
Големина:
Customize Size
Материјал:
не ткаени
Стил:
Модерна,Класични,Земја,За Деца,Европа,Гроздобер,Пастирски
Делокруг на примена:
Дневна Соба,Постелнина Соба,Студија,Децата' Соба,Свадба Куќа,Старешини' Соба
Свеж

Избор на клиенти