.

.

New
Beibehang 3d соба позадината на пејзажот Зима пинк слива цвет дневна соба декоративни сликарство 3d големи mural позадина

Beibehang 3d соба позадината на пејзажот Зима пинк слива цвет дневна соба декоративни сликарство 3d големи mural позадина

DEN 726.00
DEN 1008.00

Стока
Достапно.

ѕидот mural. Бидејќи многу мали димензии имаме 16 фиксна големина цел. што да направам? Ние ќе се чека за купувачи од 24 часа. 3 : Пополнете ги деталите . Не постер.8 m Висина = 1.
1 s quare метар = 1pcs. Не големина информации.Во цел број внатре, напишете ја вашата големина информации 4 : Поднесете вашата цел .76 квадратни метри совет : Ако нозете (инчи) ми Даде информации ќе даде се пресмета на правилен редослед количество На пример : треба да ѕид : Width = 2. 2 s quare метар =2 парчиња.
Купувачот мора да ги прочитате :
mural позадина цена : $ / метар квадратен. (ширина и висина) . ПРАШАЊА и одговори : Како да знам дека големината на фотографијата позадина? Ова е сопствена позадина. Ширина x висина = квадратни метри = Цел Количество Забелешка : ве Молиме да се биде внимателен за цел 1m2. Mural позадина. Не ролни. ве молиме да ни каже.на OK Ширина x висина = квадратни метри (квадратни метри) 1 квадратен метар=10. Тоа треба адхезивна паста ПРАШАЊА и одговори : Како да се Цел големината на главната слика? Вие треба да ѕид големина.

Детали

Димензии:
1m2
Функција:
Водоотпорен,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
Тип:
Природен Материјал Позадини
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Формалдехид-бесплатно,Отпорен на Вода,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
Материјал:
свила позадина
Површински Третман:
Врежана
is_customized:
Yes
Употреба:
дневна соба
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Природен Материјал Позадина Материјал:
Растенијата
Стил:
Модерна
Број На Модел На:
сопствена позадина
Бренд Име:
beibehang
Шема:
Персоналните Прилагодување
Свеж

Избор на клиенти