.

.

New
Beibehang фото ѕид mural позадината на Пејзажот пејзаж водопад позадина декорација позадина de papel parede papel mural

Beibehang фото ѕид mural позадината на Пејзажот пејзаж водопад позадина декорација позадина de papel parede papel mural

DEN 726.00
DEN 1008.00

Стока
Достапно.

на OK Ширина x висина = квадратни метри (квадратни метри) 1 квадратен метар=10.

Детали

Димензии:
1m2
Функција:
Водоотпорен,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
Тип:
Природен Материјал Позадини
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Формалдехид-бесплатно,Отпорен на Вода,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
Материјал:
свила позадина
Површински Третман:
Врежана
is_customized:
Yes
Употреба:
дневна соба
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Природен Материјал Позадина Материјал:
Растенијата
Стил:
Модерна
Број На Модел На:
сопствена позадина
Бренд Име:
beibehang
Шема:
Персоналните Прилагодување
Свеж

Избор на клиенти