.

.

New
Beibehang Прилагодите било која големина 3D позадина mural афион цвеќиња Европски позадина позадина голем ѕид хартија дома декор

Beibehang Прилагодите било која големина 3D позадина mural афион цвеќиња Европски позадина позадина голем ѕид хартија дома декор

DEN 726.00
DEN 1008.00

Стока
Достапно.

Ние ќе ви даде се пресмета на правилен редослед количина и цената на најчесто поставувани ПРАШАЊА : купувачи наредено да ја напуштат. Ширина x висина = квадратни метри = Цел Количество Забелешка : ве Молиме да се биде внимателен за цел 1m2.на OK Ширина x висина = квадратни метри (квадратни метри) 1 квадратен метар=10. Не ѕидот налепници. Ве молиме кажете ни информации најчесто поставувани ПРАШАЊА : Било која големина е целокупната шема? Yes (да).76 квадратни метри совет : Ако нозете (инчи) ми Даде информации ќе даде се пресмета на правилен редослед количество На пример : треба да ѕид : Width = 2. Не ролни. Не 10m L и 0. 2 s quare метар =2 парчиња. ПРАШАЊА и одговори : Како да знам дека големината на фотографијата позадина? Ова е сопствена позадина. Ние ќе испрати соодветните стандардни 12 фиксна големина.Треба да се цел Количество : 5 ПРАШАЊА : Што оваа позадина? Ова е слика за позадина.

Детали

Функција:
Водоотпорен,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
Тип:
Природен Материјал Позадини
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Отпорен на вода,Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
Материјал:
свила позадина
Површински Третман:
Врежана
is_customized:
Yes
Употреба:
дневна соба
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Природен Материјал Позадина Материјал:
Растенијата
Стил:
Модерна
Број На Модел На:
сопствена позадина
Бренд Име:
beibehang
Шема:
Персоналните Прилагодување
Свеж

Избор на клиенти