.

.

New
Обичај апстрактната уметност мозокот невреме позадина mural ѕвезда боја живот злато сина маслото тв троседот во спалната соба дневна соба кафе бар

Обичај апстрактната уметност мозокот невреме позадина mural ѕвезда боја живот злато сина маслото тв троседот во спалната соба

DEN 1007.52

Стока
Достапно.

Русија клиенти, ве молиме да се обезбеди вашето име и презиме, вклучувајќи име, средно име и презиме.
Данок : Ние не сме одговорни за царински давачки.
Враќање : Во случај да сте го добиле на неисправни или погрешно објект, клиентот има до 7 дена од денот на приемот за наплата или замена за нова.76 m 2 заокружување да 5m 2 . Ние ќе високо го цениме ќе контактирајте со нас пред да замине повратна информација, ако не се задоволи со предметот или на шопинг искуство.8 m Висина = 1. Саудиска Арабија клиенти, ве молиме да ни остават копија од лична карта. Подолу производ демонстрација е за повикување само.
Не ни даде ширина и висина на вашиот ѕид, така што ќе може да печати на mural на точни димензии според вашиот ѕид големина. Затоа, вашите повратни информации е од исклучително значење за нас. Купувачот е одговорен за врати пратката. Нормално транзит време може да биде :
САД : 7-23 работни дена
О : 7-23 работни дена
Европа : 7-25 работни дена
Бразил : 30-60 дена
Русија : 30-90 работни дена Има понекогаш може да биде одредено задоцнување, во царинската бришење или испорака. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне да се реши ова прашање.
Важна забелешка : ве Молиме бидете сигурни да се зголеми двојно проверете го вашето целосно име и презиме и адреса пред завршувањето на вашата исплата.
Повратни информации : Ние зависи од задоволството на клиентите за да се успее.

Детали

Димензии:
Квадратен Метар
Функција:
Мувла-Доказ,Водоотпорен,Влага-Доказ
Шема:
Персоналните Прилагодување
Бренд Име:
Ангел Град
Површински Третман:
Хартиените Тапети
Тип:
Хартиените Тапети
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
is_customized:
Yes
Стил:
Модерна
Материјал:
Дрво влакна позадина
Употреба:
дневна соба
Употреба:
Трговија,Забава,Апарати За Домаќинство
Свеж

Избор на клиенти