.

.

New
Ретро Париз, Лондон црква позадина дневна соба и спалната соба на позадината на Британската Правец на Кафе КТВ бар позадина mural

Ретро Париз, Лондон црква позадина дневна соба и спалната соба на позадината на Британската Правец на Кафе КТВ бар позадина mural

DEN 343.00
DEN 623.52

Стока
Достапно.


Pls Забелешка! Mural е не се самолепливи.цената е цената за 1 квадратни метри,ве молиме мерка ѕидот ширина и висина ,а потоа на ред точната количина.
Како да се цел на mural?
Step1 : Мерење на ширината и висината на ѕидот.
Step2 : Пресметува ѕид област (ширина x висина),а потоа со цел правилна количина.
Step3 : Кликнете купи сега, и да ни кажете на вашиот ѕид ширина и висина во вашата нарачка порака.
E. g., Ако вашиот ѕид е големина е 4.16 m ширина и 2.75 m во височина, па 4.16 m × 2.75 m=11.44 квадратен метар ( да се пополни количината 12 за ваша цел).
СОВЕТ! : Т еве 16 фиксна големина,ако не оставете порака за да ни кажете на вашиот ѕид големина. Според својата цел количина, Ние ќе испратиме една големина на следниве 16 фиксна големина.
Бразил пријател, Производот не содржи царинските давачки. Ако немаат намера да се царинење, ве молиме да не купи.

Детали

Димензии:
custom size
Функција:
Чад-Доказ,Влага-Доказ,Soundproof,Анти-статички
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Стил:
Модерна
Шема:
Yes
Материјал:
свила позадина
Број На Модел На:
MS1037
Површински Третман:
Врежана
is_customized:
Yes
Употреба:
дневна соба
Употреба:
Трговија
Бренд Име:
PALUTON
Функција:
Еколошки
Тип:
Платно
Свеж

Избор на клиенти