.

.

New
beibehang Обичај големи мурали модерен maple leaf лисјата паѓаат во ЖИВО позадина не - плетени позадина de papel parede

beibehang Обичај големи мурали модерен maple leaf лисјата паѓаат во ЖИВО позадина не - плетени позадина de papel parede

DEN 734.00
DEN 1440.00

Стока
Достапно.

Треба да се цел Количество : 5 ПРАШАЊА : Што оваа позадина? Ова е слика за позадина.Ние ќе се обидеме нашите bset да се избегне било кој квалитет на проблемот . што да направам? Ние ќе се чека за купувачи од 24 часа.76 квадратни метри совет : Ако нозете (инчи) ми Даде информации ќе даде се пресмета на правилен редослед количество На пример : треба да ѕид : Width = 2. ПРАШАЊА и одговори : Како да знам дека големината на фотографијата позадина? Ова е сопствена позадина.

Детали

Димензии:
1m2
Бренд Име:
beibehang
Употреба:
Администрација,Трговија,Рекреација,Апарати За Домаќинство
Природен Материјал Позадина Материјал:
Растенијата
Функција:
Чад-Доказ,Водоотпорен,Влага-Доказ,Огноотпорни,Мувла Доказ,Soundproof,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Анти-статички
Тип:
Природен Материјал Позадини
Број На Модел На:
123
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Стил:
Модерна
Материјал:
Растенијата
Шема:
Персоналните Прилагодување
is_customized:
Yes
Употреба:
дневна соба
Површински Третман:
Печатени
луо:
15445197
Свеж

Избор на клиенти