.

.

New
beibehang de papel parede 3D модерна wallcovering мрачно ѕид хартија за ѕидови во ЖИВО позадина не-плетени позадина за дневна соба

beibehang de papel parede 3D модерна wallcovering мрачно ѕид хартија за ѕидови во ЖИВО позадина не-плетени позадина за дневна

DEN 1555.00
DEN 1968.00

Стока
Достапно.

3 Контактирајте со нас преку e-mail или нашиот трговија менаџер , пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Ние ќе остави позитивни повратни информации да ви подоцна. Ние ќе се справи со вас да ги реши сите проблеми што е можно поскоро. Па нормално превозот време : во САД се : 7-23 работни дена АУ : 7-23 работен ден Европа : 7-25 работни дена Бразил : 30-60 дена руски : 30-90 работни дена Сепак, понекогаш може да биде одредено задоцнување, во царинската бришење или испорака.
2 Ако сте задоволни со нашата предмети, ве молиме да ни остават позитивен фидбек.Времето за испорака зависи од дестинацијата и друг фактор.05 квадратни метри
Боја : крем бела 061 , светло жолта 062 , браун 063 ( ве молиме оставете порака за боја ви се допаѓа
Wallpaper лепак не е вклучена, но може да се купат од хардвер вашата локална продавница. 2 Ако сте задоволни со нашата предмети, ве молиме да ни остават позитивен фидбек. Затоа, вашите повратни информации е од исклучително значење за нас. Ве молиме љубезно ве молиме да се разбере превозот време подолго од вашиот локален продавач. Било увозни давачки или такси се купувачот 's одговорност. Повратни информации :
1 Ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее.
Позадина на ЛОГОТО екранот.
3 Контактирајте со нас преку e-mail или нашиот трговија менаџер , пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации.

Детали

боја:
крем бела 061, браун 063, беж 062
Употреба:
Администрација,Трговија,Рекреација,Апарати За Домаќинство
Природен Материјал Позадина Материјал:
Растенијата
Функција:
Чад-Доказ,Водоотпорен,Влага-Доказ,Огноотпорни,Мувла Доказ,Звук-Апсорбирање,Soundproof,Топлинска Изолација,Анти-статички
Тип:
Природен Материјал Позадини
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
Стил:
Модерна
Шема:
Yes
Бренд Име:
beibehang
Материјал:
Дрво влакна позадина
Употреба:
дневна соба
Број На Модел На:
C0044
Површински Третман:
Печатени
Употреба:
Администрација,Трговија,Рекреација,Апарати За Домаќинство
Функција:
Водоотпорен,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Чад-Доказ,Огноотпорни,Soundproof
Тип:
Не-плетени
боја:
Светло Сива, Светло Жолта, Бела
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти