.

.

New
beibehang Faux Кожа PVC кеса Позадини Ѕид Хартија De Papel Parede Tapete Леопард Тапети за ѕидови 3 d Спалната соба Дневна Соба

beibehang Faux Кожа PVC кеса Позадини Ѕид Хартија De Papel Parede Tapete Леопард Тапети за ѕидови 3 d Спалната соба Дневна Соба

DEN 1670.00
DEN 2088.00

Стока
Достапно.

Бојата е многу добар.ft (со нозете), 10m х 0.
Ве молиме да купат од вашите локални продавници, ако не можат да чекаат трпеливо во превозот време ние се прогласи.4 квадратни.
Ве молиме НЕ'T остави негативен или неутрален повратни информации доколку не сте't примен објект во 30 дена, Тоа е подобро да ги споделите со нас проблемот со НИ ИСПРАЌА ПОРАКА, ние ќе го решат и нека ви бидат задоволни.
Ако имате било какви прашања, загриженост, добредојдени да не контактирате. Ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа, во повеќето случаи порано.
Објектот ќе биде објавена во рамките на обработка време од листата по исплата е расчисти. Материјалот е многу силна.
Испорака
Предмети ќе бидат означени како "Подарок" и испорачани од страна на кина пост.
Трговијата е прекуграничната и Воздухопловната е најевтиниот пост начин, така што е потребно долго време за испорака. Купат доволно ролни во време за да бидете сигурни дека тие доаѓаат од иста серија за да се избегне боја разлика.
Ние го цениме вашиот бизнис и ние ќе го прават истото за вас. Многу мека, водоотпорен, може да се стави директно во вода
Позадина на ЛОГОТО екранот
.
Обичај ѕид виси позадина материјал(не кат сопствена позадина) : Сите наши ѕидови. Боја на ѕвонење може да се разликува поради светлина во собата, слики за на ѕид за повикување само.
Боја : Металик сива позадина со сребрена и црна бранови
Материјал : Винил
Големина : 33ft x 1.

Детали

боја:
54803, 54804, 54805, 54806
Димензии:
5.3㎡
Функција:
Водоотпорен,Огноотпорни,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
Тип:
Природен Материјал Позадини
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Формалдехид-бесплатно,Отпорен на Вода,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
Површински Третман:
Врежана
Употреба:
дневна соба
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Број На Модел На:
54801
Природен Материјал Позадина Материјал:
Растенијата
Шема:
Yes
Бренд Име:
beibehang
Материјал:
Растенијата
Стил:
Медитеранот
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти