.

.

New
beibehang de papel parede 3D позадина Ѕидови позадина шарени ѕид хартија се тркалаат слама ленти водоотпорен Mural позадина

beibehang de papel parede 3D позадина Ѕидови позадина шарени ѕид хартија се тркалаат слама ленти водоотпорен Mural позадина

DEN 1726.00
DEN 2184.48

Стока
Достапно.

Ве молиме бидете сигурни дека за да се дуплира вашата адреса пред завршувањето на вашата исплата.m (од метар) Дизајн повторување : Прибл 1.
Материјал : ПВЦ Големина : 33ft x 1. Затоа, вашите повратни информации е од исклучително значење за нас. Клиенти од руската Федерација ве молиме обезбедува вашиот полно име. Ако клиенти од Бразил сакате да брод на пакет преку експрес, ве молиме да ни оставите порака, кажува вашиот CPF или CNPJ Бр. 3 Контактирајте со нас преку e-mail или нашиот трговија менаџер , пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Ние ќе се справи со вас да ги реши сите проблеми што е можно поскоро. Ние ќе остави позитивни повратни информации да ви подоцна. Ние ќе се справи со вас да ги реши сите проблеми што е можно поскоро. Ве молиме изберете "на продавачот за испорака метод"
↓↓↓77608
↓↓↓77609
Материјал потрошувачка :
Ве молиме погледнете го следново лесен начин за како да се пресметување на користење на позадини,со цел да се добие право количина на производ со нарачување.4 квадратни. Затоа, вашите повратни информации е од исклучително значење за нас.Русија клиент бара целосно име и презиме. Продавачот не е одговорен за какви било даноци. 2 Ако сте задоволни со нашата предмети, ве молиме да ни остават позитивен фидбек.
Данок : Ние не сме одговорни за било царина. Цел доволно количество на време за да се избегне боја разлика поради различни серии.

Детали

боја:
77608, 77609
Функција:
Водоотпорен,Огноотпорни,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
Винил Тапет Тип:
Хартија Назад Винил Позадини
Површински Третман:
Врежана
Материјал:
Дрво влакна позадина
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Употреба:
дневна соба
Стил:
Класичен
Шема:
Yes
Бренд Име:
beibehang
Број На Модел На:
XW001
Тип:
Винил Позадини
Употреба:
Администрација,Трговија,Рекреација,Апарати За Домаќинство
Функција:
Водоотпорен,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Чад-Доказ,Огноотпорни,Soundproof
Место на Производство:
домашни
Шема:
Да, Цврст
Свеж

Избор на клиенти