.

.

New
beibehang Позадина Mural Позадина Планина Водопад Вода Пејзаж 3D Mural Пејзаж Ѕид de papel parede

beibehang Позадина Mural Позадина Планина Водопад Вода Пејзаж 3D Mural Пејзаж Ѕид de papel parede

DEN 734.00
DEN 1440.00

Стока
Достапно.


Купувачот мора да ги прочитате :
mural позадина цена : $ / метар квадратен. Ние ќе испрати соодветните стандардни 12 фиксна големина.76 квадратни метри совет : Ако нозете (инчи) ми Даде информации ќе даде се пресмета на правилен редослед количество На пример : треба да ѕид : Width = 2. Купувачот цел различна количина. Не постер. Ве молиме кажете ни информации најчесто поставувани ПРАШАЊА : Било која големина е целокупната шема? Yes (да).на OK Ширина x висина = квадратни метри (квадратни метри) 1 квадратен метар=10.53 m W позадина ролни ПРАШАЊА и одговори : Како да го залепите оваа позадина? Ставете тоа. Ширина x висина = квадратни метри = Цел Количество Забелешка : ве Молиме да се биде внимателен за цел 1m2.

Детали

Димензии:
1m2
Функција:
Водоотпорен,Огноотпорни,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла-Доказ
Употреба:
Постелнината Соба
Тип:
Природен Материјал Позадини
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Број На Модел На:
14404752
Функција:
Отпорен на вода,Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
is_customized:
Yes
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Површински Третман:
Печатени
Стил:
Класичен
Природен Материјал Позадина Материјал:
Растенијата
Шема:
Yes
Бренд Име:
beibehang
Материјал:
Растенијата
Свеж

Избор на клиенти