.

.

New
beibehang дрво, мебел, реновирање налепници de papel parede 3d тапети за ѕидови 3 d ѕид хартија фолија мебел гардероба врата

beibehang дрво, мебел, реновирање налепници de papel parede 3d тапети за ѕидови 3 d ѕид хартија фолија мебел гардероба врата

DEN 1839.00
DEN 2328.00

Стока
Достапно.


Материјал : ПВЦ
Метрички големина : 10m*0.53 m=5.3 квадратни метри
Империал големина : 32.8 ft*1.738 ft=57.05 квадратни метри
Wallpaper лепак не е вклучена, но може да се купат од хардвер вашата локална продавница.
Ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ во предвид : Боја на Ѕвонење може да варира, поради различни осветлување во просторијата.
↓↓↓L90701 ↓↓↓
↓↓↓L90702 ↓↓↓
↓↓↓L90703 ↓↓↓
↓↓↓L90704 ↓↓↓
↓↓↓L90705 ↓↓↓
Клиент Информации
1. Ве молиме оставете ги вашите Име и презиме кога ќе се стави ред со цел да се избегне погрешна достава.
2. Клиентите 's satisfacition е нашата цел. Ако сте задоволни со предмети што ги нареди ,
ве молиме да ни остават позитивен фидбек . Ако не сте задоволни со предмети што ги нареди,
ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации.
Ние веруваме дека можеме да работат заедно за да го решат секој спор.
3. Ние Не сме Одговорни за вашите Царина.
4 . Бразилецот купувачи пријатели , во вашето време, ве молиме оставете една тарифа , значи дека стоката може да се постигне
вашите раце, како е можно поскоро.
Позадина на ЛОГОТО екранот

Детали

Димензии:
5.3㎡
Употреба:
Администрација,Трговија,Рекреација,Апарати За Домаќинство
Број На Модел На:
L90701 L90702 L90703
Функција:
Водоотпорен,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Звук-Апсорбирање,Soundproof,Анти-статички
Тип:
Хартиените Тапети
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
Шема:
Yes
Бренд Име:
beibehang
Површински Третман:
Врежана
Материјал:
Дрво влакна позадина
is_customized:
Yes
Употреба:
дневна соба
Стил:
Гроздобер
Димензии:
5.3
Свеж

Избор на клиенти