.

.

New
beibehang de papel parede 3D Кинески Тула, Камен Позадина за Спалната соба Дневна соба во ЖИВО позадина Дома Декорација Ѕид Хартија во ролна

beibehang de papel parede 3D Кинески Тула, Камен Позадина за Спалната соба Дневна соба во ЖИВО позадина Дома Декорација Ѕид Хартија

DEN 1689.00
DEN 2448.00

Стока
Достапно.

Ние ќе одговориме на вашите прашања, via e-mail, ве молиме проверете ја вашата e-mail за да одговорите. Ве молиме e-mail мене пред да замине повратни информации, ако не сте задоволни со вашиот предмет, така што ние ќе можеме да работиме на тоа. Купат доволно ролни во време за да бидете сигурни дека тие доаѓаат од иста серија за да се избегне боја разлика.48 нозе Употреба : Дневна соба, Спална соба, Троседот и ТВ Позадина, Dinning соба Забелешка : Wallpaper лепак не е вклучена, но може да се купат од хардвер вашата локална продавница. Меѓународни Купувачи - ве Молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.4 квадратни. Повратни информации имам опишано на проектот, како и што можам.m (од метар) Дизајн повторување : Прибл 1. Контактирајте со Нас Транспортни оштетувања мора да бидат од 5 работни дена, вклучувајќи набавка на производот извештаи.Материјал : ПВЦ Големина : 33ft x 1. Mail транспорт е најдобрата проценка на време, но не гарантира. Позадина ќе добиете може да има некои брчки на тоа, или и двете цели, но тоа не ефект во потрага по лепење на ѕидот. Боја на ѕвонење може да се разликува поради светлина во собата, слики за на ѕид за повикување само.
↓↓↓69141beige↓↓↓
↓↓↓69142 светло сива↓↓↓
↓↓↓69143 темно сива↓↓↓
Плаќање Хостинг и големи кредитни картички се прифаќаат. Доколку сум пропуштил нешто, ве молам дозволете ми да знам.

Детали

Димензии:
5.3㎡
Функција:
Водоотпорен,Огноотпорни,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Отпорен на вода,Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
is_customized:
Yes
Употреба:
дневна соба
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Површински Третман:
Печатени
Тип:
Хартиените Тапети
Стил:
Модерна
Број На Модел На:
69141 69142
Шема:
Yes
Бренд Име:
beibehang
Материјал:
Растенијата
Свеж

Избор на клиенти