.

.

New
Обичај mural Цртан филм шумски печурки деца соба mural позадина ѕид mural стерео позадина дневна соба mural

Обичај mural Цртан филм шумски печурки деца соба mural позадина ѕид mural стерео позадина дневна соба mural

DEN 487.00
DEN 785.76

Стока
Достапно.

2 квадратен метар=2 парчиња. Купат доволно ролни во време за да бидете сигурни дека тие доаѓаат од иста серија за да се избегне боја разлика. Ние ќе остави позитивни повратни информации да ви подоцна. 1 квадратен метар = 1pcs. Бидејќи многу мали димензии имаме 12 фиксна големина цел.Ве молиме бидете сигурни дека за да се дуплира вашата адреса пред завршувањето на вашата исплата. ве молиме да ни каже.Русија клиент бара целосно име и презиме. Затоа, вашите повратни информации е од исклучително значење за нас. Купувачот цел различна количина.
Денес е Попуст Занимава Крајот во: 01 Дена 23 : 59 : US$ 5. Не ролни. Тоа е многу важно за нас да изберете правилно и совршено.
Повратни информации : 1 Ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее. 2 Ако сте задоволни со нашата предмети, ве молиме да ни остават позитивен фидбек.4 eters висина,Брои до грешки,ве Молиме додадете ширина и висина 5cm. 3 квадратен метар =3pcs . Купувачот ќе добие соодветната големина Количина : 1 s quare метар = 140cm (W) x 70cm (H) (4'3 "x 2'3") ft Количина : 2 s quare метар = 200cm (W) x 100cm (H) (6'5 "x 3'2") ft Количина : 3 s quare метар = 208cm (W) x 146cm (H) (6'8 "x 4'8") ft Количина : 4 s quare метар = 200cm (W) x 200cm (H) (6'5 '' x 6'5 '') ft Количина : 5 s quare метар = 250cm (W) x 200cm (H) (7'6 '' x6'5 '') ft Количина : 6 s quare метар = 300cm (W) x 200cm (H) (9'8 '' x 6'5 '') ft Количина : 7 s quare метар = 300cm (W) x 250cm (H) (9'8 "x 8'2") ft Количина : 8 s quare метар = 400cm (W) x 200cm (H) (13'6 "x 6'5") ft Количина : 9 s quare метар = 350cm (W) x 260cm (H) (11'4 "x 8'7") ft Количина : 10 s quare метар = 360cm (W) x 280cm (H) (11'8 "x 9'2") ft Количина : 12 s quare метар = 400cm (W) x 300cm (H) (13'6 "x 9'8") ft Количина : 16 s quare метар = 500cm (W) x 320cm (H) (16'4 "x 10'5") ft Други големина .

Детали

Употреба:
Администрација,Трговија,Рекреација,Апарати За Домаќинство
Функција:
Чад-Доказ,Водоотпорен,Влага-Доказ,Огноотпорни,Мувла Доказ,Soundproof,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Анти-статички
Тип:
Текстилни Позадини
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Отпорен на вода,Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
Стил:
Модерна
Шема:
Yes
Текстилна Тапета Материјал:
Собираат
Бренд Име:
colomac
Материјал:
Дрво влакна позадина
is_customized:
Yes
Употреба:
дневна соба
Површински Третман:
Печатени
Свеж

Избор на клиенти