.

.

New
beibehang Три-димензионални розови рози Обичај фото големи mural ѕид хартија дневна соба de papel parede 3d ѕид мурали позадина

beibehang Три-димензионални розови рози Обичај фото големи mural ѕид хартија дневна соба de papel parede 3d ѕид мурали позадина

DEN 734.00
DEN 1440.00

Стока
Достапно.

ПРАШАЊА и одговори : Како да знам дека големината на фотографијата позадина? Ова е сопствена позадина. Најчесто поставувани ПРАШАЊА : За Царинска Тарифа Ние не презема никаква царина. ПРАШАЊА и одговори : Како да се наредат и други големини? Цел други Големина чекори : 1 : Одберете ја точната количина = квадратен метар (ширина x висина) 2 : Купи Сега.
1 s quare метар = 1pcs. Бојата е многу добар.53 m W позадина ролни ПРАШАЊА и одговори : Како да го залепите оваа позадина? Ставете тоа. Ширина x висина = квадратни метри = Цел Количество Забелешка : ве Молиме да се биде внимателен за цел 1m2.
Купувачот мора да ги прочитате :
mural позадина цена : $ / метар квадратен.на OK Ширина x висина = квадратни метри (квадратни метри) 1 квадратен метар=10. што да направам? Ние ќе се чека за купувачи од 24 часа. Не ѕидот налепници. Ве молиме кажете ни информации најчесто поставувани ПРАШАЊА : Било која големина е целокупната шема? Yes (да). ѕидот mural. Mural позадина.

Детали

Димензии:
Custom sizes
Број На Модел На:
Custom sizes
Функција:
Водоотпорен,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
Употреба:
Постелнината Соба
Површински Третман:
Хартиените Тапети
Тип:
Природен Материјал Позадини
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Отпорен на вода,Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
Материјал:
Дрво влакна позадина
is_customized:
Yes
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Природен Материјал Позадина Материјал:
Растенијата
Стил:
Модерна
Шема:
Yes
Бренд Име:
beibehang
Свеж

Избор на клиенти