.

.

New
фото позадина Модерна најновите позадина мода девојка црна и бела техника на колаж облека продавница позадина позадина mural

фото позадина Модерна најновите позадина мода девојка црна и бела техника на колаж облека продавница позадина позадина mural

DEN 495.00
DEN 707.04

Стока
Достапно.


Данок : Ние не сме одговорни за било царина.

Детали

Употреба:
Администрација,Трговија,Рекреација,Апарати За Домаќинство
Функција:
Чад-Доказ,Водоотпорен,Влага-Доказ,Огноотпорни,Мувла Доказ,Soundproof,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Анти-статички
Тип:
Текстилни Позадини
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Отпорен на вода,Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
Стил:
Модерна
Шема:
Yes
Текстилна Тапета Материјал:
Собираат
Бренд Име:
colomac
Материјал:
Дрво влакна позадина
is_customized:
Yes
Употреба:
дневна соба
Површински Третман:
Печатени
Свеж

Избор на клиенти