.

.

New
beibehang фото позадина декоративна позадина спалната соба живи животни природата mural тапети за ѕидови контакт хартија papel parede

beibehang фото позадина декоративна позадина спалната соба живи животни природата mural тапети за ѕидови контакт хартија papel

DEN 734.00
DEN 1440.00

Стока
Достапно.

Многу мека, водоотпорен, може да се стави директно во вода
Позадина на ЛОГОТО екранот
. Mural позадина. 3 : Пополнете ги деталите . Не постер. Ве молиме кажете ни информации најчесто поставувани ПРАШАЊА : Било која големина е целокупната шема? Yes (да).76 квадратни метри совет : Ако нозете (инчи) ми Даде информации ќе даде се пресмета на правилен редослед количество На пример : треба да ѕид : Width = 2. ѕидот mural. Купувачот цел различна количина. Ние ќе ви даде се пресмета на правилен редослед количина и цената на најчесто поставувани ПРАШАЊА : купувачи наредено да ја напуштат.Во цел број внатре, напишете ја вашата големина информации 4 : Поднесете вашата цел .

Детали

Употреба:
Администрација,Трговија,Рекреација,Апарати За Домаќинство
Функција:
Чад-Доказ,Водоотпорен,Огноотпорни,Мувла Доказ,Soundproof,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Анти-статички
Природен Материјал Позадина Материјал:
Растенијата
Површински Третман:
Хартиените Тапети
Тип:
Природен Материјал Позадини
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
Шема:
Yes
Бренд Име:
beibehang
Материјал:
Дрво влакна позадина
is_customized:
Yes
Употреба:
дневна соба
Стил:
Пастирски
Свеж

Избор на клиенти