.

.

New
Обичај mural 3D морето на островот пештерата seagull mural сопствени природни предели mural позадина ѕид на дневната соба ресторан позадина

Обичај mural 3D морето на островот пештерата seagull mural сопствени природни предели mural позадина ѕид на дневната соба ресторан

DEN 550.00
DEN 785.76

Стока
Достапно.

Тоа е многу важно за нас да изберете правилно и совршено.
Денес е Попуст Занимава Крајот во: 01 Дена 23 : 59 : US$ 5. Ние ќе ви даде се пресмета на правилен редослед количина и цената на најчесто поставувани ПРАШАЊА : купувачи наредено да ја напуштат. Купувачот цел различна количина.Времето за испорака зависи од дестинацијата и друг фактор.4725 Квадратен метар ( Значи треба да се купи 8 компјутери )

Купувачите мора да се прочита : mural позадина цена : $ / метар квадратен. Ние ќе остави позитивни повратни информации да ви подоцна.Ве молиме бидете сигурни дека за да се дуплира вашата адреса пред завршувањето на вашата исплата. Ние ќе испрати соодветните стандардни 12 фиксна големина.Ве молиме љубезно ве молиме да се разбере превозот време подолго од вашиот локален продавач Па нормално превозот време. : САД : 7-23 работни дена АУ : 7-23 работен ден Европа : 7-25 работни дена Бразил : 30-60 дена руски : 30-90 работни дена Сепак, понекогаш може да биде одредено задоцнување, во царинската бришење или испорака. 3 квадратен метар =3pcs .

Детали

Употреба:
Администрација,Трговија,Рекреација,Апарати За Домаќинство
Функција:
Чад-Доказ,Водоотпорен,Влага-Доказ,Огноотпорни,Мувла Доказ,Soundproof,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Анти-статички
Тип:
Текстилни Позадини
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Отпорен на вода,Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
Стил:
Модерна
Шема:
Yes
Текстилна Тапета Материјал:
Собираат
Бренд Име:
colomac
Материјал:
Дрво влакна позадина
is_customized:
Yes
Употреба:
дневна соба
Површински Третман:
Печатени
Свеж

Избор на клиенти