.

.

New
Сопствени 3d mural 3D Кафе Ресторан Европски Стил Ѕид Фреско сопствен Рачно Насликани позадина Декоративни сликарство

Сопствени 3d mural 3D Кафе Ресторан Европски Стил Ѕид Фреско сопствен Рачно Насликани позадина Декоративни сликарство

DEN 715.00
DEN 1021.92

Стока
Достапно.

3 Контактирајте со нас преку e-mail или нашиот трговија менаџер, пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации.Ве молиме љубезно ве молиме да се разбере превозот време подолго од вашиот локален продавач Па нормално превозот време.
Испорака : Ние ќе брод предмети во рок од 5 работни дена по исплата потврда. Не големина информации. Ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ во предвид : Боја на Ѕвонење може да варира, поради различни осветлување во просторијата. Купат доволно ролни во време за да бидете сигурни дека тие доаѓаат од иста серија за да се избегне боја разлика.
Данок : Ние не сме одговорни за било царина.4725 Квадратен метар ( Значи треба да се купи 8 компјутери )

Купувачите мора да се прочита : mural позадина цена : $ / метар квадратен.Ве молиме бидете сигурни дека за да се дуплира вашата адреса пред завршувањето на вашата исплата. Ние ќе испрати соодветните стандардни 12 фиксна големина. Ви благодариме!
Ве молиме имајте во предвид : 1 парче = 1 метар квадратен,ве молиме да ги погледнете повеќе внимателно, кога ќе се направи ред,и ни даде вие големина
Пример : на вашиот дом ѕид 3meters ширина и 2. Ние ќе се справи со вас да ги реши сите проблеми што е можно поскоро. Купувачот цел различна количина.

Детали

Функција:
Водоотпорен,Огноотпорни,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
Површински Третман:
Хартиените Тапети
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Формалдехид-бесплатно,Отпорен на Вода,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
Број На Модел На:
Влезот на цвеќе
Текстилна Тапета Материјал:
Собираат
Бренд Име:
colomac
Материјал:
Дрво влакна позадина
is_customized:
Yes
Употреба:
дневна соба
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Стил:
Европа
Тип:
Текстилни Позадини
Шема:
Yes
Свеж

Избор на клиенти