.

.

New
Злато beveled стакло огледало плочки B6006

Злато beveled стакло огледало плочки B6006

DEN 3511.00
DEN 3511.20

Стока
Достапно.

98 /картон
Боја на графикон :
Слични производи :
Случај :
Пакување :
Упатство за инсталација :
Начин На Плаќање :
Зачувам е СЛОБОДЕН обезбеди плаќање услуга која е автоматски достапна за сите трансакции. Ние секогаш се обидуваат да најдат најбрзо и најбезбедно испорака за вас
3).
Спецификација На Производот
Производ Во Боја :
Сребрена Комбинација
Тип На Производ :
Стакло Мозаик Плочки
Бренд :
Mius Уметност Мозаик
Формат / Облик :
Дијамант
Материјал :
Огледало стакло
Плочка Лист Големина На :
300x300mm(инчи)
Индивидуални Плочка Големина На :
48x48mm
Дебелина :
5mm
Покриеност :
1sheet=0.Увозни давачки : Т оски и трошоци не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.com за проверка .Воздух-насочно сметка број ќе бидат информирани за вас за следење.45 /картон -399.95 /картон -379.09 метри=1sq нозе
Плочка За Употреба :
Подот / Ѕидот / Кујна Backsplash / Countertop
Стил
Моден
-447.
Не гледам вашето прашање тука? Ве молиме слободно да ни e-mail за повеќе помош. Оваа услуга се осигурува дека плаќањето е објавен на добавувачот само откако ќе се потврди задоволително потврда на вашата нарачка.Пад на превозот : Ние може да се откажат превозот.
Време На Испорака :
Нашите нарачки се испраќаат во рок од 2~3 дневна од акции , 7-10days за производство по приемот на вашата исплата.
Начин на превоз :
-Од DHL ,UPS-от,ТНТ,Fedex
-Од страна на морето
1).

Детали

боја:
Примерок 6x12inch, Злато се меша, Сива комбинација, Црна комбинација, Браун микс, од Чисто злато
Функција:
Отпорен на вода,Екстра Дебели,животна Средина Пријателски,Mildew Отпорни,Формалдехид-бесплатно
Број На Модел На:
B6006
Функција:
Мувла-Доказ,Огноотпорни,Чад-Доказ,Анти-статички,Водоотпорен
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Употреба:
дневна соба
Стил:
Модерна
Употреба:
Трговија,Администрација,Апарати За Домаќинство
Материјал:
Други
квалитетот одделение:
Прва Класа
Мозаик Чип големина:
48x48mm
Мозаик Лист големина:
300x300mm
Мозаик Weighth:
1.5 кг по лист
Мозаик Количина:
1sheet=0.09 метри=0.99 sq fet
Примена:
Внатрешен ѕид декорација
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Шема:
Персоналните Прилагодување
Свеж

Избор на клиенти