.

.

New
Кориснички 3D Тигар Животни Позадини Големи Mural Спалната соба Дневна Соба со Софа во Позадина 3D Фото Позадина се Тркалаат De Papel Споредено

Кориснички 3D Тигар Животни Позадини Големи Mural Спалната соба Дневна Соба со Софа во Позадина 3D Фото Позадина се Тркалаат

DEN 452.00
DEN 886.08

Стока
Достапно.

Ви благодариме
Custom size : Раскажете ни ја вашата Ширина & Висина Цел количество = Квадратни метри = Ширина x висина веб-Сајт цена : $ / метар квадратен.
Обичај Mural Позадина
4 Материјал достапни : полиестер, Водоотпорен нафта платно / 3 D Олеснување / Кожа шема / Слама текстура
Лепак : Без лепак внатре.
Пример : треба Ширина 225cm Висина 210cm ( 2. Ние не сме одговорни за било каква увоз обичај должност, но обично ние би можеле да се изјасни на пониска вредност да ви помогне да плаќаат помалку, па дури и не се оданочуваат. ( Природата ориз лепак или компир лепак се препорачува. Но која било големина на ѕид mural е за целата шема. Количина 1 = 1 метар квадратен ; Количина 2 = 2 квадратни метри ; Количеството 3 = 3 квадратни метри ; . Руски пријатели, ве Молиме испратете ни го вашето целосно име и презиме; Бразилецот пријател, ве молиме испратете ни го вашиот CPF број. И означете ги вашите детали големина под цел. Со цел да одговараат за меѓународна шпедиција, ние треба да се намали на mural во неколку парчиња. )
Големина : Custom size (Кажете ни ја вашата Ширина & Висина )
Употреба : За ѕид ( Не одговараат за бања )
Напомена : 1.

Детали

Димензии:
1 квадратен метар
Материјал:
Растенијата
Функција:
Мувла-Доказ,Влага-Доказ,Soundproof,Водоотпорен,Топлинска Изолација,Звук-Апсорбирање,Анти-статички
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Тип:
Текстилни Позадини
Функција:
Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животна Средина Пријателски,Формалдехид-бесплатно
Број На Модел На:
MU101
Стил:
Модерна
is_customized:
Yes
Употреба:
Забава,Трговија,Администрација,Апарати За Домаќинство
Употреба:
дневна соба
Бренд Име:
jiadou
Површински Третман:
Врежана
Текстилна Тапета Материјал:
Не-плетени
Шема:
тигар
Површински Третман:
Врежана
Свеж

Избор на клиенти