.

.

New
Обичај модерна позадина,Европската шема,стереоскопски 3D позадина за iving соба спална соба Ресторан позадина ПВЦ позадина l

Обичај модерна позадина,Европската шема,стереоскопски 3D позадина за iving соба спална соба Ресторан позадина ПВЦ позадина l

DEN 1440.00

Стока
Достапно.

99 /метар квадратен
Бесплатен превозот големи mural карактер на Европа тип враќање на античките начини позадина тремот спалната соба ТВ поставување на ѕид хартија US$ 29. Потоа,целата шема направени од 7. Површина : 2.99 /метар квадратен
Бесплатен превозот огромни мурали софа во позадина позадина спалната соба позадина слатка едноставна црна и бела рака нерешено дрвјата и птиците US$ 29.5 метри квадратни.
Бесплатен превозот обичај модерна 3 D мурали модерен спалната соба дневна соба со софа во позадина ѕид хартија романтична се зголеми US$ 30.99 /метар квадратен
.
ве молиме место на цел се однесуваат на следниве caculation метод : 1 единица=1 метар квадратен.90 /метар квадратен
Бесплатен превозот обичај модерна 3 D мурали спалната соба дневна соба троседот во ЖИВО позадина позадина mountaineering експедицијата снег планина US$ 30.
Ако ви се допаѓа нашите производи , ве молиме да ни остави порака или да ја испратите e-mail, која ги вклучува позадина висина и ширина ви се случува да ред и превозот адреса, а потоа ние ќе ви испратиме понуда, во прв пат. На пример, големина : висина од 2. Ви треба за да купите 8 квадратни метри (8 парчиња).00 /метар квадратен
Бесплатен превозот обичај ретро 3 D мурали телевизија троседот студија Книжарница библиотека позадина ѕид позадина Купишта на Книги.
Обичај модерна позадина,Европската шема,стереоскопски 3 D позадина за iving соба спална соба Ресторан позадина ПВЦ позадина l
Опис
Позадината е прилагодена според вашите ѕид големина (Висина и Ширина).

Детали

боја:
Врежана, Свила ткаенина, Памук платно
Употреба:
дневна соба
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Винил Тапет Тип:
Хартија Назад Винил Позадини
Тип:
Винил Позадини
Материјал:
ЕП
Стил:
Модерна
Функција:
Водоотпорен,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof
Употреба:
Апарати за домаќинство
Површински Третман:
Врежана
Број На Модел На:
11452497
Шема:
Европската шема
is_customized:
Yes
Користи:
Седи соба, спална соба, троседот, ресторани, кафулиња, хотели
Свеж

Избор на клиенти