.

.

New
Обичај модерна позадина,Европската шема,стереоскопски 3D позадина за дневна соба хотел ресторан позадина ПВЦ позадина

Обичај модерна позадина,Европската шема,стереоскопски 3D позадина за дневна соба хотел ресторан позадина ПВЦ позадина

DEN 1435.00
DEN 1435.20

Стока
Достапно.

99 /метар квадратен
Бесплатен превозот Ручек на врвот на Облакодер Mural позадина US$ 29. Ви треба за да купите 8 квадратни метри (8 парчиња).99 /метар квадратен
Бесплатен превозот на Лондон сити автобуси бесплатен превозот голема дневна соба и спалната соба ѕид mural позадина Англија позадина позадина модерна US$ 29.5 метри квадратни. Ако ви се допаѓа нашите производи, ве молиме да ни остави порака или да ја испратите e-mail, која ги вклучува позадина висина и ширина ви се случува да ред и превозот адреса, а потоа ние ќе ви испратиме понуда, во прв пат.99 /метар квадратен
Бесплатен превозот Њујорк Пејзаж Позадина Ѕид Mural US$ 29.99 /метар квадратен
Бесплатен превозот Бруклин Мост преден план Mural позадина US$ 29. ве молиме место на цел се однесуваат на следниве caculation метод : 1 единица=1 метар квадратен.На пример, големина : висина од 2.Нарачката единица=висина*ширина. Потоа,целата шема направени од 7.99 /метар квадратен
.5 метри, широчина од 3 метри. Ви благодариме.
Обичај модерна позадина,Европската шема,стереоскопски 3 D позадина за дневна соба хотел ресторан позадина ПВЦ позадина
Опис На позадината е прилагодена според вашите ѕид големина (Висина и Ширина). Површина : 2.5 метри квадратни.
Бесплатен превозот Црна и Бела Кула Мост Mural позадина US$ 29.99 /метар квадратен
Бесплатен превозот Црно и Бело Њујорк Пејзаж Mural позадина US$ 29.Нашата позадина продажба по квадратен метар.

Детали

боја:
Врежана, Свила ткаенина, Памук платно
Употреба:
дневна соба
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Винил Тапет Тип:
Хартија Назад Винил Позадини
Тип:
Винил Позадини
Материјал:
ЕП
Стил:
Модерна
Функција:
Водоотпорен,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Огноотпорни,Soundproof,Звук-Апсорбирање
Употреба:
Администрација,Трговија,Рекреација,Апарати За Домаќинство
Површински Третман:
Врежана
Број На Модел На:
11495387
Шема:
Европската шема
Користи:
Седи соба, спална соба, софа, ресторани, кафулиња, хотели
Свеж

Избор на клиенти