.

.

New
Beibehang Сопствена позадина high - end 3D три - димензионални олеснување резби во дрво lotus позадина ѕид 3d тапети за ѕидови

Beibehang Сопствена позадина high - end 3D три - димензионални олеснување резби во дрво lotus позадина ѕид 3d тапети за ѕидови

DEN 720.00
DEN 960.00

Стока
Достапно.

Ова не е целосна позадина. (Како што е прикажано подолу) Кога креирате некоја цел, оставете информации за ширина и висина, со цел
Позадината на екранот
Опис На Производот

Забелешка Ние врши L "со цел да се плати во рок од 7 дена по отстранување.

Детали

Функција:
Водоотпорен,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
Тип:
Природен Материјал Позадини
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Формалдехид-бесплатно,Отпорен на Вода,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
Материјал:
свила позадина
Површински Третман:
Врежана
is_customized:
Yes
Употреба:
дневна соба
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Стил:
Европа
Број На Модел На:
сопствена позадина
Природен Материјал Позадина Материјал:
Растенијата
Бренд Име:
beibehang
Шема:
Персоналните Прилагодување
Свеж

Избор на клиенти