.

.

New
DY269 Исламската Муслимански Calligraphy Ѕид Налепница Дома Декор Винил Отстранлив Црна Уметност Ѕид Decal Дневна Соба Позадина

DY269 Исламската Муслимански Calligraphy Ѕид Налепница Дома Декор Винил Отстранлив Црна Уметност Ѕид Decal Дневна Соба Позадина

DEN 317.76

Стока
Достапно.


945854877810443
DY269 Исламската Муслимански Calligraphy Ѕид Налепница Дома Декор Винил Отстранлив Црна Уметност Ѕид Decal Дневна Соба

Детали

боја:
Црна, Мулти
Функција:
Топлинска Изолација,Мувла Доказ,Влага-Доказ,Звук-Апсорбирање,Анти-статички,Soundproof,Водоотпорен
Број На Модел На:
DY269
Функција:
Самолепливи,животна Средина Пријателски,Mildew Отпорни,Формалдехид-бесплатно
Тип:
Винил Позадини
Употреба:
Забава,Администрација,Трговија,Апарати За Домаќинство
Употреба:
дневна соба
Површински Третман:
Хартиените Тапети
Полнење Единица:
Usd/Ролна
Шема:
Персоналните Прилагодување
Материјал:
Хартија
Стил:
Класичен
Бренд Име:
AWOO
Материјал:
Винил
Објектот:
Calligraphy Ѕид Налепница
Производ големина:
три големини
ОЕМ:
Yes
Пакување:
Транспарентен OPP
Дело Трансфер Филм:
Yes
Обликот:
bismillah calligraphy
Е Прилагодена:
Yes
Diy декорација:
Отстранлив мода ѕид оркестарот
Примена:
Дневната Соба / Спалната Соба / Канцеларија / Дете
Свеж

Избор на клиенти