.

.

New
beibehang Сопствена позадина 3d фото мурали Фантазија самовила шума Европски стил archway ѕид хартија 3D тремот позадина ѕид хартија

beibehang Сопствена позадина 3d фото мурали Фантазија самовила шума Европски стил archway ѕид хартија 3D тремот позадина ѕид

DEN 739.00
DEN 1296.00

Стока
Достапно.


Веб-сајт цена е само за 1 метар квадратен. Проверете ја големината на позадината и одговара на моделот. И четка лепак на ѕидот прво. Откако ќе ја добиете вашата потврди големина и материјал, Ние ќе го организира производство и испорака што е можно побрзо
. Мора да се знаат и сите детали пред купување на производи. Ве молиме додадете екстра 0. Не ролни. Потоа користете крпа или сунѓер да ги лепак overflow. Во ред, кој може да го добиете она што го сакате.
Ве молиме место со цел да се однесува на следниве пресметка метод : На пример, Вашиот ѕид од висина од 2,5 метри, ширина е 3 метри. Залепете го на ѕидот и употреба на нож за да се намали од вишокот дел и користете крпа за да се исчисти лепак overflow. 2 S quare метри = 2 парчиња. Ние мора да произведуваат според вашите точни димензии (Ширина и висок). Тоа ќе биде сече многу парчиња во цел дека тоа може да одговараат за меѓународен превозот. Ширина x Висина = m = цел количество Забелешка : ве Молиме бидете внимателни 1 M2 цел. Ве молиме да се разгледа и, пред купување, ви Благодариме!
Не постои било лепак или испуштање во прав на задната страна на Позадина, Тоа не е само-лепило позадина.

Детали

Димензии:
1 M2
Функција:
Мувла-Доказ,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Soundproof,Водоотпорен,Топлинска Изолација,Звук-Апсорбирање,Анти-статички
Функција:
Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животна Средина Пријателски,3D,Формалдехид-бесплатно
Бренд Име:
beibehang
Шема:
Yes
Стил:
Европа
is_customized:
Yes
Употреба:
Забава,Трговија,Администрација,Апарати За Домаќинство
Употреба:
дневна соба
Полнење Единица:
Usd/Ролна
Тип:
Хартиените Тапети
Површински Третман:
Печатени
Број На Модел На:
16422037
Материјал:
свила позадина
Свеж

Избор на клиенти