.

.

New
beibehang 45X500cm Бања ѕид налепници ПВЦ мозаик позадина кујна водоотпорен плочка лепенки 3D само лепило ѕид хартија во ролна

beibehang 45X500cm Бања ѕид налепници ПВЦ мозаик позадина кујна водоотпорен плочка лепенки 3D само лепило ѕид хартија во ролна

DEN 1576.00
DEN 2251.20

Стока
Достапно.


Детали

Димензии:
45X500cm
Функција:
Отпорен на вода,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животна Средина Пријателски,Формалдехид-бесплатно
Функција:
Мувла-Доказ,Огноотпорни,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Soundproof,Водоотпорен,Топлинска Изолација,Звук-Апсорбирање,Анти-статички
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Материјал:
Пластични
Употреба:
Кујна
Бренд Име:
beibehang
Стил:
Модерна
Површински Третман:
Песочник
Број На Модел На:
A0531
Шема:
Yes
is_customized:
Yes
Тип:
Винил Позадини
Употреба:
Забава,Трговија,Администрација,Апарати За Домаќинство
Винил Тапет Тип:
Хартија Назад Винил Позадини
Свеж

Избор на клиенти