.

.

New
beibehang Големи сопствена позадина Европската маслото пејзаж декорација de papel parede infantile menina

beibehang Големи сопствена позадина Европската маслото пејзаж декорација de papel parede infantile menina

DEN 726.00
DEN 1344.00

Стока
Достапно.

ве молиме да ни каже. Не позадина ролни.

Детали

Димензии:
1m2
Употреба:
Администрација,Трговија,Рекреација,Апарати За Домаќинство
Функција:
Чад-Доказ,Влага-Доказ,Огноотпорни,Мувла Доказ,Soundproof,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Анти-статички
Тип:
Хартиените Тапети
Број На Модел На:
123
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Бренд Име:
beibehang
Материјал:
Растенијата
Шема:
Персоналните Прилагодување
is_customized:
Yes
Употреба:
дневна соба
Стил:
Европа
Површински Третман:
Печатени
луо:
15481617
Свеж

Избор на клиенти