.

.

New
Beibehang 3D Фото Позадина Dendrobia Оригинални Шума Mural Спалната соба Дневна Соба Троседот во ЖИВО Позадина тапети за ѕидови 3 d

Beibehang 3D Фото Позадина Dendrobia Оригинални Шума Mural Спалната соба Дневна Соба Троседот во ЖИВО Позадина тапети за ѕидови

DEN 726.00
DEN 1008.00

Стока
Достапно.


Производ Show (Прикажи) >>
Што е прикажано на сликата : 1 . Ако не сте добиле нашиот одговор, ве молиме препратете го на 10 .Во зависност од ширината на секоја позадина, обележете го вертикални линии на ѕидот.
Ве молиме напишете вашиот омилен материјал и точни ѕид големина под цел или остави ми порака во времето.Ве молиме не двоумете се да не контактирате ако не сте задоволни со вашата нарачка, ние ќе ги реши сите ваши проблеми. Обичај позадини се состои од многу мали парчиња.Користете нож за да се намали вишокот на дел од целиот зафат.Залепете го на ѕидот и употреба на нож за да се намали вишокот дел и користете крпа за да ја исчистите overflow лепак. Подготви потребните алатки : Лепак, Четка, Ролери, Scraper, Владетел, Нож, Крпа / Сунѓерот 2 . Површина : (2. Чистење на ѕидот и бидете сигурни дека вашиот ѕид е чиста и рамна.) Сите e-mail пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди благодарам. Потоа користете крпа или сунѓер да се исчисти overflow лепак. Руски пријатели, ве Молиме испратете ни го вашето целосно име и презиме; Brizilian пријател, ве молиме испратете ни го вашиот CPF број.Кога ќе го залепите на втората панел, да се биде внимателен за да одговара на позадината дефиниција.77 Квадратни метри . Во ред, кој може да го добиете она што го сакате. (Затворете ги вратите и прозорците да се задржи се исуши природно. Ве молиме додадете екстра 0.

Детали

Функција:
Водоотпорен,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
Тип:
Природен Материјал Позадини
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Отпорен на вода,Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
Материјал:
свила позадина
Површински Третман:
Врежана
is_customized:
Yes
Употреба:
дневна соба
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Природен Материјал Позадина Материјал:
Растенијата
Стил:
Модерна
Број На Модел На:
сопствена позадина
Бренд Име:
beibehang
Шема:
Персоналните Прилагодување
Свеж

Избор на клиенти