.

.

New
beibehang Елитното Камен пластични пвц подни кожа за слободни лепак самолепливи дома пластични носат водоотпорен спалната соба кат налепници

beibehang Елитното Камен пластични пвц подни кожа за слободни лепак самолепливи дома пластични носат водоотпорен спалната соба

DEN 2484.00
DEN 3882.24

Стока
Достапно.

Име на производ : Дрвени самолепливи кат Дебелина : 1.8 mm Спецификации : 914.4 мм * 152.4 mm (Долг * широк) Пакувањето спецификации : 5 квадратни метри по кутија е Применливо места : хотел, спална соба. трговскиот центар. дневна соба. Градинка и така натаму. На Процесот параметри : самолепливи пвц подни Совети : Цена за квадратен цена!
Материјал :

Детали

Димензии:
1 M2
Функција:
Водоотпорен,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Отпорен на вода,Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,самолепливи,животната Средина Пријателски
is_customized:
Yes
Употреба:
дневна соба
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Стил:
Модерна
Материјал:
Други
Шема:
Yes
Бренд Име:
beibehang
Број На Модел На:
Дрво жито шема
Тип:
Мулти - слој сложениот тип
Свеж

Избор на клиенти