.

.

New
3D Таванот Мурали Позадина Прилагодите HD Небото дрво 3D Ѕид Мурали Таванот Позадина Неткаени Позадини За Дневна Соба

3D Таванот Мурали Позадина Прилагодите HD Небото дрво 3D Ѕид Мурали Таванот Позадина Неткаени Позадини За Дневна Соба

DEN 710.00
DEN 1392.00

Стока
Достапно.

Или кажете ни ( Долго , Широко ) ќе ви даде се пресмета на правилен редослед количина и цената . купувачот мора да ги прочитате : $/ квадратен метар , Долг x широк = цел број ( квадратни метри), кои Ќе не кажам точната големина .202 нозе Количина : 8 квадратен метар = 400cm L x 200cm W = 13.79 нозе Количина : 4 квадратен метар = 250cm L x 160cm W = 8. Најчесто поставувани ПРАШАЊА : Таванот Mural позадина е самолепливи ? Не , вие треба купи адхезивна паста одат на Хардвер продавница .202 нозе x 5.ние не вклучуваат адхезивна паста , како изразат не може да брод .249 нозе Количина : 5 квадратен метар = 250cm L x 200cm W = 8. Најчесто поставувани ПРАШАЊА : Било која големина е целокупната шема? Да ЧПП : Whst е таванот позадина ? Ова е фото таванот позадина , таванот и ѕидот мурали , таванот mural позадина , тоа не позадина се тркалаат , не ѕидот налепници , не paster . ние ќе испрати подолу големина одговара на вашата цел количество .

Детали

Бренд Име:
слика во слика
Полнење Единица:
Usd/Ролна
Употреба:
Администрација,Трговија,Рекреација,Апарати За Домаќинство
Функција:
Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Звук-Апсорбирање,Soundproof,Топлинска Изолација,Анти-статички
Функција:
Отпорен на вода,Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,животната Средина Пријателски
Стил:
Модерна
Материјал:
Пластични
is_customized:
Yes
Употреба:
дневна соба
Површински Третман:
Печатени
Број На Модел На:
92
Шема:
Небото дрво
Тип:
Не-плетени
Стил:
Современа Европа,корејски,Класични,Земја, за Деца,гроздобер
Делокруг на примена:
Дневна соба,Спална соба,Дете соба,Свадба соба,Старец соба
Свеж

Избор на клиенти