.

.

New
beibehang Сопствена позадина 3d модерна едноставна Европската врежана шема синото небо со цвеќиња таванот фреско 3d ѕид хартија mural

beibehang Сопствена позадина 3d модерна едноставна Европската врежана шема синото небо со цвеќиња таванот фреско 3d ѕид хартија

DEN 726.00
DEN 1296.00

Стока
Достапно.

Ви треба за да купите 8 метри квадратни, Кога ќе се направи нарачка. Ние мора да произведуваат според вашите точни димензии (Ширина и висина). Ако не се обезбедени ни вашите детали обичај големина и материјал под цел во рок од 24 часа, ние ќе произведе Случаен основен материјал "Блиц сребро платно" и следниве стандардната големина. Бидејќи многу мали димензии 6 Материјал : Флеш сребро платно (основен материјал) / HD не-плетени хартија / Кожа шема / Не-плетени хартија / трева текстура/3d олеснување Ефект карактеристики : три-димензионални чувство на силна.
Ве молиме место со цел да се однесува на следниве пресметка метод : На пример, Вашиот ѕид од висина од 2,5 метри, ширина е 3 метри. 2 S quare метри = 2 парчиња.
Ние не сме одговорни за било каква увоз обичај должност, но обично ние би можеле да се изјасни на пониска вредност да ви помогне да плаќаат помалку, па дури и не се оданочуваат. Кога pasting втората панел, да се биде внимателен за да одговара на моделот на wallpaper. Руски пријатели, ве Молиме испратете ни го вашето целосно име и презиме; Brizilian пријател, ве молиме испратете ни го вашиот CPF број.
Опис На Производот
Опис на производот Материјали : Свила крпа За пакување Слика илустрира : се Подготват потребните алатки : Лепак,Четка,Ролери,Scraper,Владетел,Нож,крпа/Сунѓерот Чистење на ѕидот и бидете сигурни дека вашиот ѕид чиста и рамна. Откако ќе ја добиете вашата потврди големина и материјал, Ние ќе го организира производство и испорака што е можно побрзо
. Според ширината на секој панел на тапет,обележете го вертикални линии на ѕидот.

Детали

Димензии:
1 M2
Полнење Единица:
Usd/Ролна
Функција:
Водоотпорен,Огноотпорни,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
Функција:
Отпорен на вода,Формалдехид-бесплатно,3D,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
is_customized:
Yes
Материјал:
Дрво влакна позадина
Употреба:
дневна соба
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Површински Третман:
Печатени
Тип:
Хартиените Тапети
Стил:
Модерна
Шема:
Yes
Бренд Име:
beibehang
Број На Модел На:
16416724
Свеж

Избор на клиенти