.

.

New
beibehang Европската шарени суд КТВ приватна соба луксузен хотел лоби позадина позадина златна фолија три - димензионални врежана

beibehang Европската шарени суд КТВ приватна соба луксузен хотел лоби позадина позадина златна фолија три - димензионални врежана

DEN 1584.00
DEN 2400.00

Стока
Достапно.

8 ft(должина)*1.
Материјал : ПВЦ метрички големина : 10m(должина)*0. Затоа, вашите повратни информации е од исклучително значење за нас. Затоа, вашите повратни информации е од исклучително значење за нас. Ние ќе се справи со вас да ги реши сите проблеми што е можно поскоро.Времето за испорака зависи од дестинацијата и друг фактор.Оваа формула може да се користи за општа calulating но, за какви и да било посебни отпечатоци,или големи печатење повтори големини,ве молиме контактирајте со нас ако не сте сигурни точната количина,ви благодариме~
Испорака :
Ние ќе брод предмети во рок од 5 работни дена по исплата потврда. Па нормално превозот време : во САД се : 7-23 работни дена АУ : 7-23 работен ден Европа : 7-25 работни дена Бразил : 30-60 дена руски : 30-90 работни дена Сепак, понекогаш може да биде одредено задоцнување, во царинската бришење или испорака.
Позадина на ЛОГОТО екранот. 2 Ако сте задоволни со нашата предмети, ве молиме да ни остават позитивен фидбек. Ве молиме љубезно ве молиме да се разбере превозот време подолго од вашиот локален продавач. Позадина ќе добиете може да има некои брчки на тоа, или и двете цели, но тоа не ефект во потрага по лепење на ѕидот.Русија клиент бара целосно име и презиме. Ве молиме бидете сигурни дека за да се дуплира вашата адреса пред завршувањето на вашата исплата. Ние ќе остави позитивни повратни информации да ви подоцна.
↓↓↓ 13813 ↓↓↓
↓↓↓ 13818 ↓↓↓
↓↓↓ 13812 ↓↓↓
↓↓↓ 13810 ↓↓↓
Материјал потрошувачка :
Ве молиме погледнете го следново лесен начин за како да се пресметување на користење на позадини,со цел да се добие право количина на производ со нарачување.

Детали

Димензии:
5.3㎡
Шема:
Флорални
Употреба:
Администрација,Трговија,Рекреација,Апарати За Домаќинство
Природен Материјал Позадина Материјал:
Растенијата
Функција:
Чад-Доказ,Влага-Доказ,Огноотпорни,Мувла Доказ,Soundproof,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Анти-статички
Тип:
Природен Материјал Позадини
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Отпорен на вода,Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
Стил:
Модерна
Број На Модел На:
C0324
Бренд Име:
beibehang
Површински Третман:
Врежана
Употреба:
дневна соба
Материјал:
Златна Фолија
Свеж

Избор на клиенти