.

.

New
3mx0.6m Водоотпорен Само Лепило Винил Мет Позадина За Дома Декор Филм Дневна Соба и Кујна Мебел Обновена Ѕид Налепница

3mx0.6m Водоотпорен Само Лепило Винил Мет Позадина За Дома Декор Филм Дневна Соба и Кујна Мебел Обновена Ѕид Налепница

DEN 958.56

Стока
Достапно.

Важна Забелешка : Цел доволна количина за да се избегне боја разлика од различни серија ( поинакви наредби од различни серија ) Брендирани : Suapcor Тип на Производ : Roll Материјал : ПВЦ Апликација Тип : самолепливи Отстранлив Тип : Strippable Перат : Да Димензии Метрички Големина : 3 m*0.60 м Снимката Големина : 9.84 ft*1.96 ft ( За повеќе од еден налози, налепници ќе биде валани заедно на еден грбовник за испорака. )

Детали

Димензии:
3m x 60cm
Полнење Единица:
Usd/Ролна
Функција:
Водоотпорен,Огноотпорни,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
Функција:
Отпорен на вода,Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,самолепливи,животната Средина Пријателски
Винил Тапет Тип:
Хартија Назад Винил Позадини
Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
Дома Декор
Површински Третман:
Врежана
is_customized:
Yes
Употреба:
дневна соба
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Бренд Име:
Suapcor
Стил:
Модерна
Шема:
Цврста
Тип:
Винил Позадини
Големина:
0.60mx3m
Свеж

Избор на клиенти