.

.

New
beibehang Обичај фото позадина цвет лозата бамбус шума патот 3D кафе ресторан на тема хотел позадина mural de papel parede

beibehang Обичај фото позадина цвет лозата бамбус шума патот 3D кафе ресторан на тема хотел позадина mural de papel parede

DEN 734.00
DEN 1440.00

Стока
Достапно.


1 s quare метар = 1pcs. Таванот позадина има сите, и заменет е со свила, дебела крпа Свила дебела крпа карактеристики : целокупната слика се толку мазни како свила дебели.Ние ќе се обидеме нашите bset да се избегне било кој квалитет на проблемот .

Детали

Функција:
Водоотпорен,Огноотпорни,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
Природен Материјал Позадина Материјал:
Плута / Кората
Употреба:
Постелнината Соба
Број На Модел На:
13999605
Тип:
Природен Материјал Позадини
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Формалдехид-бесплатно,Отпорен на Вода,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
Стил:
Југоисточна Азија
is_customized:
Yes
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Површински Третман:
Печатени
Шема:
Yes
Бренд Име:
beibehang
Материјал:
Растенијата
тапети за ѕидови:
контакт хартија
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти