.

.

New
beibehang Банана лиснато растенија Позадина за Дневна Соба и Спалната соба Mural Ѕид трудови 3D Десктоп Позадина дома декор papier peint

beibehang Банана лиснато растенија Позадина за Дневна Соба и Спалната соба Mural Ѕид трудови 3D Десктоп Позадина дома декор papier

DEN 734.00
DEN 1440.00

Стока
Достапно.


Детали

Димензии:
1 квадратен метар
Употреба:
Администрација,Трговија,Рекреација,Апарати За Домаќинство
Функција:
Чад-Доказ,Водоотпорен,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Звук-Апсорбирање,Soundproof,Топлинска Изолација,Анти-статички
Тип:
Хартиените Тапети
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Отпорен на вода,Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
Шема:
Yes
Бренд Име:
beibehang
Стил:
Југоисточна Азија
Број На Модел На:
16897473
Материјал:
Дрво влакна позадина
is_customized:
Yes
Употреба:
дневна соба
Површински Третман:
Печатени
Свеж

Избор на клиенти