.

.

New
beibehang Кокос Малдиви Сопствени 3d mural ѕид хартија во ЖИВО позадина троседот фото тапети за ѕидови 3 d контакт хартија papel parede

beibehang Кокос Малдиви Сопствени 3d mural ѕид хартија во ЖИВО позадина троседот фото тапети за ѕидови 3 d контакт хартија papel

DEN 734.00
DEN 1440.00

Стока
Достапно.

Многу мека, водоотпорен, може да се стави директно во вода
Позадина на ЛОГОТО екранот
. Не ролни.на OK Ширина x висина = квадратни метри (квадратни метри) 1 квадратен метар=10. 2 s quare метар =2 парчиња. · Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. ѕидот mural.76 квадратни метри совет : Ако нозете (инчи) ми Даде информации ќе даде се пресмета на правилен редослед количество На пример : треба да ѕид : Width = 2. Mural позадина. Таванот позадина има сите, и заменет е со свила, дебела крпа Свила дебела крпа карактеристики : целокупната слика се толку мазни како свила дебели. Обично ние испрати пакет преку Кина Пост Воздух за слободни поштенски(ако сте треба ние, исто така може да испрати од express/EMS/DHL/ФЕДЕКС/ТНТ/UPS-от,но купувачот треба да се плати за плаќање). Тоа треба адхезивна паста ПРАШАЊА и одговори : Како да се Цел големината на главната слика? Вие треба да ѕид големина.
1 s quare метар = 1pcs. Ширина x висина = квадратни метри = Цел Количество Забелешка : ве Молиме да се биде внимателен за цел 1m2. Не 10m L и 0. Ширина и висина.Треба да се цел Количество : 5 ПРАШАЊА : Што оваа позадина? Ова е слика за позадина. Ние ќе испрати соодветните стандардни 12 фиксна големина. · Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден.
Купувачот мора да ги прочитате :
mural позадина цена : $ / метар квадратен. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро. ПРАШАЊА и одговори : Како да се наредат и други големини? Цел други Големина чекори : 1 : Одберете ја точната количина = квадратен метар (ширина x висина) 2 : Купи Сега.

Детали

Димензии:
1 квадратен метар
Функција:
Водоотпорен,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Отпорен на вода,Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
is_customized:
Yes
Материјал:
Дрво влакна позадина
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Употреба:
дневна соба
Површински Третман:
Печатени
Тип:
Хартиените Тапети
Шема:
Yes
Бренд Име:
beibehang
Број На Модел На:
15857452
Стил:
Медитеранот
Свеж

Избор на клиенти