.

.

New
3d бањата позадина водоотпорен Континентална камен паркет пвц самолепливи позадина кат 3d позадина

3d бањата позадина водоотпорен Континентална камен паркет пвц самолепливи позадина кат 3d позадина

DEN 1296.00
DEN 2400.00

Стока
Достапно.

36 м2 заокружување. Треба да се цел Количество : 7
Широк =4m Висока =2m 4m 2м x = 8 м2 заокружување.53 м ,не позадина ролни
ПРАШАЊА и одговори : Како да го залепите оваа позадина?
Ставете тоа. Тоа треба адхезивна паста
ПРАШАЊА и одговори : Како да се Цел големината на главната слика?
Вие треба да ѕид големина.
ПРАШАЊА и одговори : Како да знам дека големината на фотографијата позадина?
Ова е сопствена позадина, да Не 10m L и 0.
Не позадина ролни. Треба да се цел Количество : 5
Широк =3. Ве молиме кажете ни информации
Најчесто поставувани ПРАШАЊА : Било која големина е целокупната шема?
Yes (да).
Ние ќе се прилагодите за вашата големина . Ве молиме да ни каже. Не ѕидот налепници. ѕидот mural. Треба да се цел Количество : 8
(1feet=0.76 м2 заокружување.
Здраво! Ви благодариме за посетата на продавница!
производ : 3d мурали,3d позадина mural,de papel parede,позадина 3d 3d позадина,стереоскопски 3d позадина
1 Производи Ефф ект
2 Производ Мерење големина
3 Купувачи мора да се прочита
Забелешка : ве Молиме да се биде внимателен за цел 1m 2 , Бидејќи многу мали димензии,
1 квадратен метар големина е 125cm(W) X 80см(H) (4'1" X 2'7")нозе
Широк x Висока = Квадратни метри
Како да се одвива со цел : На пример : треба да ѕидот
Широк=2.2 метри Висока =2.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА : Што оваа позадина?
Ова е слика за позадина. Mural позадина. Ширина и висина.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА : Мало боја разлика во вид?
Производот физичко и слика има мало боја,
не влијае на користењето и изглед, специфичен вид преовладуваат
4 Материјал шоу
5 Изградба lllustration
6 Добар Feedbock
7 Испорака Thme
8 Производство Шоу
Ви благодариме за доаѓање и lood очекувам да вашиот следен wisit!
.

Детали

Димензии:
Се Прилагодите Големина
Употреба:
Постелнината Соба
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Бренд Име:
слика во слика
Материјал:
Растенијата
Стил:
Корејската
Функција:
Водоотпорен,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Чад-Доказ,Огноотпорни,Soundproof,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Анти-статички
Употреба:
Администрација,Трговија,Рекреација,Апарати За Домаќинство
Површински Третман:
Печатени
Број На Модел На:
1521
Тип:
не ткаени
Шема:
Кат
Материјал:
не ткаени
Големина:
Customize Size
Стил:
Класични,Земја,За Деца,Европа,Гроздобер,Пастирски
Делокруг на примена:
Дневна Соба,Постелнина Соба,Студија,Децата' Соба,Свадба Куќа,Старешини' Соба
Свеж

Избор на клиенти